Brak wolnych miejsc na półkolonie

Strona główna

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

plakat0523

Przygoda w Ciechanowie

mini30 maja 2023r. klasa 6a pod opieką p. dyr. Agnieszki Salamon oraz wychowawczyni Wiesławy Zaborowskiej odkrywała uroki Ciechanowa i okolic.

Czytaj więcej...

Pierwszaki w stolicy

mini17 maja uczniowie klas pierwszych wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Niestety, stolica przywitała ich deszczem, który cały czas towarzyszył podczas pobytu w mieście.

Czytaj więcej...

Trzecioklasiści w Łodzi

mini12 maja 2023r. uczniowie klas 3a i 3b wybrali się, wraz z opiekunami p. Krystyną Kucicką, p. Beatą Rękawek i p. Andżeliką Paradowską, na wycieczkę edukacyjną do Łodzi ph.: „Niezwykły świat”. 

Czytaj więcej...

Konkurs Pięknego Czytania

miniW dniu 24 kwietnia 2023 r. czcząc Dzień Książki i Praw Autorskich, nasi uczniowie pod opieką p. Renaty Szulborskiej p. Moniki Wiśniewskiej i wzięli udział w XII edycji “Konkursu Pięknego Czytania”. Organizatorami tegorocznej edycji byli: Biblioteka Pedagogiczna i III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik, natomiast patronat medialny Radio Płock FM.

Czytaj więcej...

Laureaci Gminnego Konkursu Ortograficznego

Konkurs127 kwietnia 2023 r. nasi uczniowie z klas II - VIII wzięli udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Starej Białej. W konkursie wzięło udział łącznie 53 uczniów ze szkół podstawowych ze Starej Białej, Wyszyny, Starych Proboszczewic, w tym 15 uczniów z Maszewa Dużego.

Czytaj więcej...

Szkolny Konkurs Taneczny

miniSzkolny Konkurs Taneczny We wtorek z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca w naszej szkole miało miejsce prawdziwe święto tańca. Podczas szkolnego konkursu zaprezentowali się uczniowie z większości klas. Dzieci z pełną powagą i zaangażowaniem przygotowały się do występów. Mogliśmy podziwiać wiele barwnych i ciekawych kreacji scenicznych połączonych z charakteryzacją.

Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2023

miniW sobotę 22 kwietnia b.r. obchodziliśmy Dzień Ziemi. Święto to zwane jest również Międzynarodowym Dniem Ziemi oraz Światowym Dniem Ziemi. Po raz pierwszy obchodzono je w Stanach Zjednoczonych 22 kwietnia 1970 roku. W ten sposób chciano wyrazić protest przeciw niszczeniu otaczającego nas środowiska.

Czytaj więcej...

Szkolny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii"

mini27 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny przeznaczony dla uczniów klasa 5 – 8 . Wzięło w nim udział 63 uczniów. Komisja konkursowa w składzie: Joanna Trzcińska i Wiesława Zaborowska sprawdziła prace w formie dyktand, a następnie wyłoniła zwycięzców i osoby wyróżnione.

 

 

Czytaj więcej...

XLVI Rajd „Do miejsc Pamięci Narodowej”

miniW sobotę 22.04.2023 uczniowie i uczennice z klasy V b wzięli udział w XLVI Rajdzie Ekologicznym "Do miejsc Pamięci Narodowej" zorganizowanym przez płocki Oddział Miejski PTTK i Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 17

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine