Strona głównaO szkoleRada Pedagogiczna

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2022/2023

Kadra Pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta
w Maszewie Dużym w roku szkolnym 2022/2023

Dyrektor: 

Monika Prusaczyk

Wicedyrektor:

Agnieszka Salamon

Pedagodzy szkolni:

            Magdalena Górczyńska

            Martyna Kupniewska

Psycholog szkolny:

           Izabela Przemyłska

Logopedzi szkolni:

            Agata Barcińska

            Elżbieta Robakiewicz

            Wiesława Zaborowska

Bibliotekarz szkolny:

            Renata Szulborska

Doradca zawodowy:

            Ewa Zembik

Nauczyciel biologii:

            Joanna Kranc

            Ewa Kubacka

Nauczyciel chemii:

            Joanna Kranc

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

            Magdalena Górczyńska

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Aleksandra Brzozowska

Joanna Dylewska

Maria Fortas

Krystyna Kucicka

Małgorzata Matyaszek

Beata Rękawek

Wioleta Smolińska

Olga Szygoska

Nauczyciel fizyki:

            Jerzy Kruczyński

Nauczyciel geografii:

Jacek Załęski

Nauczyciele historii:

Beata Gołębiewska

Jacek Załęski

Nauczyciele informatyki:

            Piotr Lewicki

            Jarosław Okrąglewski

            Anna Szałach

            Ewa Kubacka

 Nauczyciele języka angielskiego:

            Łukasz Pietrzak (zastępstwo za p. Annę Guzanek)

            Martyna Jaglińska

            Anna Szymańska

            Artur Szymański

Nauczyciel języka niemieckiego:

Ewa Zembik

Justyna Posiadeł

Nauczyciele języka polskiego:

            Joanna Trzcińska

            Joanna Borkowska

            Wiesława Zaborowska

            Marek Zachaj

Nauczyciele matematyki:

Piotr Lewicki

Monika Olewnik

Agnieszka Salamon

Anna Szałach

Anna Żółtowska

Jarosław Okrąglewski

Nauczyciel muzyki:

            Jerzy Gawliński

Nauczyciel plastyki:

            Marzena Bonkowska

Nauczyciele oddziałów przedszkolnych:

            Irena Milczarek

            Monika Wiśniewska

            Emilia Żochowska

Nauczyciele przyrody:

            Łukasz Rakowski

            Jacek Załęski

Nauczyciele religii:

Aneta Mikołajewska

Janusz Nowak

ks. Witold Zembrzuski

Nauczyciele szachów:

            Aleksandra Brzozowska

            Artur Szymański

Nauczyciel techniki:

            Marzena Bonkowska

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie:

            Jacek Załęski

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:

            Justyna Posiadeł

Nauczyciele wychowania fizycznego:

            Agnieszka Kowalewska

            Jacek Obrębski

            Łukasz Rakowski

            Krzysztof Zdziemborski

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej:

            Marzena Bonkowska

Agnieszka Kowalewska

Nauczyciele rewalidacji:

            Agata Barcińska

            Marzena Bonkowska

Nauczyciel zajęć korekcyjno – kompensacyjnych:

            Agata Barcińska

Nauczyciele świetlicy:

            Maja Bogucka

            Justyna Moderacka

            Joanna Pacuła

            Maja Sieradzka

Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia:

            Ilona Gołębiewska

            Marta Durzyńska

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine