Brak wolnych miejsc na półkolonie

Strona głównaArchiwum 2018/2019Spotkanie z dinozaurami

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

plakat0523

Spotkanie z dinozaurami

miniDawno temu żyły dinozaury…Tak rozpoczęła się wycieczka naszych przedszkolaków do Jura Parku w Solcu Kujawskim, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach , gdzie mogli stać się prawdziwymi paleontologami. Ich zadaniem było własnoręczne wykopanie dinozaura z gipsowej kostki. Atrakcją był również super film w Kinie Emocji Cinema 5D. Maluchy zwiedziły piękny Ogród Botaniczny. Wiele eksponatów należących do kolejnych okresów dziejów życia na Ziemi, dzieci zobaczyły w Muzeum Ziemi. Na ścieżce edukacyjnej w parku dzieci stanęły oko w oko z dinozaurami. To było prawdziwe przeżycie zobaczyć tak wielkie dinozaury, a także móc dotknąć, przytulić się do nich.

Po obiadowym posiłku dzieci skorzystały z Parku Rozrywki, gdzie mimo zmęczenia długim spacerem, pełne zapału i energii odkopywały gigantyczny szkielet z piasku i świetnie się bawiły na zjeżdżalniach i huśtawkach. Po dniu pełnym wrażeń, trochę zmęczeni, ale zadowoleni dzieci wróciły do swoich rodziców.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine