Brak wolnych miejsc na półkolonie

Strona głównaArchiwum 2018/2019Wycieczka klas czwartych do Ciechanowa

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

plakat0523

Wycieczka klas czwartych do Ciechanowa

miniW dniu 12 grudnia uczniowie klas IVa i IVc w ramach Mikołajek klasowych pojechali na wycieczkę do Ciechanowa.

Rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku Książąt Mazowieckich, który zrobił na uczniach duże wrażenie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się repliki broni oraz dyby na głównym dziedzińcu.

Po spacerze uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej. Cofnęliśmy się podczas niej do średniowiecza i rozmawialiśmy na temat życia na zamku w tym czasie. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i aktywnością podczas zajęć.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Fabryce Pomysłów. Uczniowie zobaczyli cały proces powstawania bombek. Własnoręcznie dekorowali bombki według własnego pomysłu. W między czasie dzieci mogły skorzystać z sali zabaw z kulkami oraz pobawić się przy muzyce w zabawy proponowane przez panie.

Nie ominął nas również słodki poczęstunek w postaci soczków i batonika. Na koniec uczniowie zjedli obiad i w pełni usatysfakcjonowani wrócili do domów.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine