Strona głównaArchiwum 2018/2019Mikołajki klas trzecich

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Mikołajki klas trzecich

mini6 grudnia uczniowie klas trzecich pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Marty Durzyńskiej pojechali na wycieczkę do Galerii Mazovia w Płocku, gdzie miło spędzili mikołajkowe przedpołudnie w Sali Zabaw Fikołki.

Podczas dwugodzinnego pobytu dzieci świetnie się bawiły korzystając z atrakcji znajdujących się w tym centrum rozrywki. Uczniowie aktywnie spędzali czas na trzypiętrowej konstrukcji z labiryntami, tyrolką, basenem z kulkami oraz torem przeszkód.

Dla miłośników piłki nożnej było przygotowane małe boisko. Pobyt w Fikołkach był również doskonałą okazją do integracji trzecioklasistów i pogłębiania więzi między dziećmi.

Po dwugodzinnej intensywnej zabawie nadszedł czas na posiłek. Następnym punktem wycieczki była wizyta w McDonald's, gdzie każdy uczeń zjadł smaczną przekąskę, którą sobie sam zamówił.

Po zaspokojeniu głodu, trzecioklasiści pełni wrażeń i dobrego humoru wrócili do szkoły. To był bardzo udany mikołajkowy dzień!

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine