Strona głównaArchiwum 2018/2019Mamy laureatów XVI Gminnego Turnieju Wiedzy Matematycznej

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Mamy laureatów XVI Gminnego Turnieju Wiedzy Matematycznej

szkola4 grudnia w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbył się XVI Gminny Turniej Wiedzy Matematycznej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas V – VII ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Stara Biała.

 

Podczas rozwiązywania zadań uczniowie współpracowali w trzyosobowych zespołach z podziałem na kategorie wiekowe. Uczestnicy podczas zmagań rozwiązywali zadania z 4 kategorii: „zadania z Mikołajem”, „prawda – fałsz”, „zadanie logiczne”, „zagubione liczby”.

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody, pozostali uczestnicy zostali obdarowani słodkimi podarunkami.

Zwycięzcy turnieju:

Klasa V – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie w składzie: Julia Dziublińska, Jerzy Kryska, Antoni Wawrzyński.

Klasa VI – Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym w składzie: Barbara Grabowska, Kinga Pruszkowska, Maja Reńska.

Klasa VII – Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym w składzie: Olga Ceglińska, Michał Kalwas, Mateusz Karaszewski.

 

dyplom1

 

dyplom2

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine