Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Zwierzakoluby

miniDnia 3 października 2018 r. po raz kolejny w naszej szkole zagościły egzotyczne zwierzęta na lekcjach przyrody oraz biologii.

Dzięki zaproszonemu przez p. Ewę Kubacką sympatykowi zwierząt, czwartoklasiści i piątoklasiści mogli nie tylko poznać wiele ciekawostek oraz poobcować z tak niezwykłymi stworzeniami, jak: gekon lamparci, agama brodata, pytony królewskie, żółw grecki, skorpion Heterometrus petersii, afrykański wij olbrzymi, pajęczak solfuga, ptasznik platyomma, boa dusiciel oraz żółtopuzik bałkański – jaszczurka z rodziny padalców. Bezpośredni kontakt z tymi zwierzętami wywołał olbrzymie emocje wśród uczniów. Większość reagowała pozytywnie, ale dzięki takiej lekcji wiele z dzieci pokonało własne (często nieuzasadnione) lęki i obawy. Dla wszystkich odważnych ogromne brawa!!!

 

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine