Strona głównaArchiwum 2018/2019Sztafetowe biegi przełajowe – finał powiatu

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.


Szanowni Państwo

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie w następujących terminach:

- oddział przedszkolny od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r. (pięciolatki i sześciolatki, roczniki 2018 i 2019)

- klasa pierwsza od 1 marca 2023 r. do 29 marca 2024 r. (dzieci siedmioletnie – rocznik 2017)

Zasady rekrutacji, wzory dokumentów – zgłoszeń (dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły tj. w miejscowościach: Brwilno, Maszewo, Maszewo Duże, Mańkowo i Nowa Biała) oraz wniosków (dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły) będą wkrótce dostępne na stronie internetowej szkoły www.spmd.edu.pl w zakładce REKRUTACJA.

Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców dokumenty należy składać do skrzynki podawczej znajdującej się po prawej stronie w wejściu głównym do szkoły.

Prosimy także o zgłaszanie dzieci, które od września będą chciały pobierać naukę w naszej szkole i będą się przenosiły z innej szkoły.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku rodziców informowania, w terminie do 30 września każdego roku, dyrektora szkoły, w obwodzie której dziecko mieszka, o miejscu realizacji obowiązku szkolnego.

11 marca 2024 r. serdecznie zapraszamy na dzień otwarty od godz. 17.00

Sztafetowe biegi przełajowe – finał powiatu

miniW dniu 04.10.2018 w Podgórzu odbył się finał powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

 

 

 

Uczniowie naszej szkoły mieli do pokonania następujące dystanse:

  • 10 x 800m - chłopcy sp klasy 5-6 (VI miejsce)
  • 10 x 800m - dziewczęta sp klasy 5-6 (V miejsce)
  • 10 x 1100m - chłopcy sp i gim klasy 7-8 i III - 10 razy 800m (V miejsce)
  • 10 x 800m - dziewczęta sp i gim klasy 7-8 i III (VI miejsce)

Do finału międzypowiatowego awansowały sztafety, które zajęły miejsca I-IV.

Naszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy 5-6

  1. Zalewski Hubert
  2. Drozdek Szymon
  3. Tylicki Adam
  4. Dobroś Błażej
  5. Borzuchowski Michał
  6. Kuczyński Adam
  7. Stegent Oliwier
  8. Patrowicz Jakub
  9. Chęcki Szymon
  10. Kowalewski Bruno
  11. Jaszczak Igor
  12. Lesiuk Piotr

Dziewczęta 5-6

  1. Blejzon Nikola
  2. Ciarka Oliwia
  3. Grabowska Barbara
  4. Trojanowska Maja
  5. Sochalewska Maria
  6. Woźnicka Julia
  7. Jędrzejewska Maja
  8. Strzelecka Kinga
  9. Dąbkowska Aleksandra
  10. Korzeniewska Oliwia
  11. Jakobsen Lena
  12. Fligiel Oliwia

Chłopcy 7-8

  1. Godlewski Jakub
  2. Sobolewski Antoni
  3. Piotrowski Dominik
  4. Lisiecki Patryk
  5. Zieliński Kamil
  6. Więckowski Marcin
  7. Czerniakowski Jakub
  8. Czarnecki Jakub
  9. Krawczyński Dawid
  10. Sieradzki Alan

Dziewczęta 7-8

  1. Kwasiborska Ola
  2. Lewandowska Alicja
  3. Świder Wiktoria
  4. Łyzińska Dominika
  5. Krzesicka Ewa
  6. Piórowicz Milena
  7. Topa Sylwia
  8. Szygowska Amelia
  9. Jaglińska Zuzanna
  10. Lesiuk Natalia

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine