Strona głównaArchiwum 2018/20197 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.


Szanowni Państwo

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie w następujących terminach:

- oddział przedszkolny od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r. (pięciolatki i sześciolatki, roczniki 2018 i 2019)

- klasa pierwsza od 1 marca 2023 r. do 29 marca 2024 r. (dzieci siedmioletnie – rocznik 2017)

Zasady rekrutacji, wzory dokumentów – zgłoszeń (dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły tj. w miejscowościach: Brwilno, Maszewo, Maszewo Duże, Mańkowo i Nowa Biała) oraz wniosków (dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły) będą wkrótce dostępne na stronie internetowej szkoły www.spmd.edu.pl w zakładce REKRUTACJA.

Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców dokumenty należy składać do skrzynki podawczej znajdującej się po prawej stronie w wejściu głównym do szkoły.

Prosimy także o zgłaszanie dzieci, które od września będą chciały pobierać naukę w naszej szkole i będą się przenosiły z innej szkoły.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku rodziców informowania, w terminie do 30 września każdego roku, dyrektora szkoły, w obwodzie której dziecko mieszka, o miejscu realizacji obowiązku szkolnego.

11 marca 2024 r. serdecznie zapraszamy na dzień otwarty od godz. 17.00

7 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

mini6 października 2018 odbył się już po raz siódmy rajd „Brwileńska Ostoja” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej oraz Nadleśnictwo Płock. Na starcie rajdu stawiło się 11 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gmin Stara Biała, Brudzeń Duży i Sierpc oraz stowarzyszenia i organizacje. O godz. 9.30 uczestnicy wyruszyli na malowniczą trasę wytyczoną na obszarze Lasów Brwileńskich ze startem i metą w brwileńskiej leśniczówce.

Zadaniem z każdej z drużyn było dotarcie do oznaczonych na mapie punktów na trasie rajdu, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników zadania wiedzowo-sprawnościowe o tematyce przyrodniczo-historyczno-turystycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali na starcie suchy prowiant, a na zakończenie posiłek turystyczny (pieczywo, kiełbasa na gorąco, herbata). Dzięki aplikacjom internetowym precyzyjnie ustaliliśmy dystans rajdu - 10 km 700 m i aktywny czas wędrówki - 2 godz. 58 min. 

O godz. 12.30 zameldowaliśmy się a mecie, a o 13.30 organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom puchary okolicznościowe.                                                                                                                                            

Naszą szkołę reprezentowała 13- to osobowa drużyna z klas III gimnazjum i VII szkoły podstawowej pod opieką p. Jacka Załęskiego w składzie: Gorzelany Szymon (VII b), Czerniakowski Jakub (VII b), Lisiecki Patryk (III b), Sobolewska Julia (III b), Skierski Jan (III b), Sobolewski Antoni (III b), Wochowska Agata (III b) Krajęta Patryk (III b), Borowski Mateusz (III a), Jaglińska Zuzanna (III b), Skierski Jan (III b), Czubak Martyna (III a ), Filarska Monika (III a).

Uczniowie i uczennice z naszej szkoły zdobyli cenne nagrody: dyplom uczestnictwa, upominki sponsorowane przez Orlen S.A. i bon towarowy o wartości 100 zł.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine