Brak wolnych miejsc na półkolonie

Strona głównaArchiwum 2018/20197 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

plakat0523

7 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

mini6 października 2018 odbył się już po raz siódmy rajd „Brwileńska Ostoja” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej oraz Nadleśnictwo Płock. Na starcie rajdu stawiło się 11 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gmin Stara Biała, Brudzeń Duży i Sierpc oraz stowarzyszenia i organizacje. O godz. 9.30 uczestnicy wyruszyli na malowniczą trasę wytyczoną na obszarze Lasów Brwileńskich ze startem i metą w brwileńskiej leśniczówce.

Zadaniem z każdej z drużyn było dotarcie do oznaczonych na mapie punktów na trasie rajdu, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników zadania wiedzowo-sprawnościowe o tematyce przyrodniczo-historyczno-turystycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali na starcie suchy prowiant, a na zakończenie posiłek turystyczny (pieczywo, kiełbasa na gorąco, herbata). Dzięki aplikacjom internetowym precyzyjnie ustaliliśmy dystans rajdu - 10 km 700 m i aktywny czas wędrówki - 2 godz. 58 min. 

O godz. 12.30 zameldowaliśmy się a mecie, a o 13.30 organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom puchary okolicznościowe.                                                                                                                                            

Naszą szkołę reprezentowała 13- to osobowa drużyna z klas III gimnazjum i VII szkoły podstawowej pod opieką p. Jacka Załęskiego w składzie: Gorzelany Szymon (VII b), Czerniakowski Jakub (VII b), Lisiecki Patryk (III b), Sobolewska Julia (III b), Skierski Jan (III b), Sobolewski Antoni (III b), Wochowska Agata (III b) Krajęta Patryk (III b), Borowski Mateusz (III a), Jaglińska Zuzanna (III b), Skierski Jan (III b), Czubak Martyna (III a ), Filarska Monika (III a).

Uczniowie i uczennice z naszej szkoły zdobyli cenne nagrody: dyplom uczestnictwa, upominki sponsorowane przez Orlen S.A. i bon towarowy o wartości 100 zł.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine