Strona głównaAktualnościPrzegląd taneczny

Przegląd taneczny

mini10 czerwca w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbył się przegląd taneczny zespołów przedszkoli i szkół podstawowych. W sumie wystąpiło 10 zespołów. Wystąpił i nasz zespół akrobatyczny Viva la acrobatica. Występ dziewcząt bardzo się spodobał. Został nagrodzony gromkimi brawami, nie zabrakło również ciepłych słów od innych zespołów. A jak było zobaczcie sami.

Wystąpiły następujące dziewczęta: Dąbrowska Lena, Lisicka Julia, Maciakiewicz Amelia, Kania Kinga, Łukaszewska Lena, Brzezińska Anna, Barankiewicz Hanna, Kamińska Roksana, Bornińska Wiktoria, Książkowska Alicja, Bielska Amelia, Lusiuk Sonia, Wicińska Patrycja, Blejzon Roksana.