Strona głównaAktualnościPan Królik odwiedził naszą szkołę

Pan Królik odwiedził naszą szkołę

MINIPan Królik odwiedził naszą szkołę. Pewnie zastanawiacie co to za jegomość? Pan Królik to tak naprawdę Pan Krystian, który zapoznał dzieci z tajnikami kuchni molekularnej.

W czasie zajęć połączono sztukę kulinarną z zaskakującą nauką ze świata chemii i fizyki. Każdy uczestnik stworzył lody według podanej receptury, nie obyło się bez kolorowych posypek i polew. Okazało się, że w naszej szkole uczą się sami lodożercy!!!