Strona głównaAktualnościPiknik Rodzinny 2024

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Piknik Rodzinny 2024

miniDnia 07.06.2024 r. na boisku szkolnym przy naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Głównym tematem wydarzenia była profilaktyka i bezpieczeństwo. Z tej okazji przygotowanych było wiele atrakcji, nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych.

W pikniku wzięli udział wszyscy nauczyciele naszej szkoły. Przygotowali oni stanowiska, którymi się później zajmowali, a były to stoiska takie jak: „Zdrowe soki” - można było zrobić swój własny sok z owoców i warzyw; „Relaks przy książce” - kącik przygotowany przez nauczycieli polonistów, gdzie czytane były różnego rodzaju książki; „Kącik psychologiczno-pedagogiczny” - opiekowały się nim panie pedagog i logopedki. Można było porozmawiać z nimi o tym, jak ważne jest zdrowie psychiczne oraz zagrać w różnego rodzaju gry; „Wytęż umysł” - czyli rozwiązywanie logicznych zagadek; „Gniotki antystresowe” - coś, co każdy z nas pamięta z dzieciństwa i sprawiało mu wiele frajdy; „Tor przeszkód” - tu wiele mówić nie trzeba, my również mamy swój Ninja Warrior, oraz stanowisko z malowaniem twarzy i tatuażami.

Nie zabrakło również przepysznych przekąsek, czyli to, co wszystkie dzieci lubią najbardziej - popcorn i wata cukrowa. O te łakocie zadbała Rada Rodziców, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni i bardzo dziękujemy!!

Dodatkowymi atrakcjami był min. DJ., który rozkręcał imprezę, dmuchańce, do których kolejki nie było końca, oraz przepyszne lody tajskie. Zadbaliśmy również o profesjonalną opiekę medyka.

Jedną z największych atrakcji okazała się Fotobudka 360, która w większym stopniu oblegana była przez dorosłych, niż przez dzieci.

Szczególne podziękowania należą się osobom i firmom, które wsparły nasz piknik charytatywnie. Dziękujemy: pani Annie Czachorowskiej za wspaniały występ wokalny, Panu Stanisławowi Gołębiewskiemu za naukę plecenia koszy z wikliny, Panu Mirosławowi Grabarczykowi - Arcymistrzowi Szachowemu, Panu Tomaszowi Suchodolskiemu z Klubu Żeglarskiego „Hals”, Panu Jakubowi Malinowskiemu za prezentację zabytkowego auta - Skody, Pasiece Sadowskich za pyszne miody, Fundacji Ultrapazur za udostępnienie leżaków i strefę relaksu, Przedsiębiorstwu Gospodarowania Odpadami w Płocku za warsztaty ekologiczne, Straży Miejskiej z Płocka za cudownego Lwa Honorka, Oddziałowi Prewencji w Płocku, OSP Stara Biała za chłodzenie zimną wodą tej gorącej atmosfery, WOPR-owi, Pracowni Kobenhavn za poczęstunek przepysznym, rzemieślniczym pieczywem, Fundacji „Na Temat”, Grupie „Orlen Dobrym Sąsiadem”, Fundacji „Przystanek Rodzina”, Sensorycznej Sali zabaw. Warto zaznaczyć, że piknik wspierany był również przez projekt „Sportowy Dzień z Aktywną Szkołą”.

Bardzo dziękujemy również rodzicom, którzy poświęcili swój prywatny i służbowy czas, aby pomóc nam w organizacji pikniku. Dziękujemy Pani Barbarze Dąbrowskiej, Pani Marlenie Turek, Pani Karolinie Malinowskiej oraz Panu Przemysławowi Gdakowi.

Dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie na nasz piknik oraz za wspólną zabawę. Mimo niespodzianek meteorologicznych wszyscy daliśmy radę!

Do zobaczenia za rok!

fot. Marlena Turek

 

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine