Strona głównaAktualnościWarsztaty wielkanocne przedszkolaków

Warsztaty wielkanocne przedszkolaków

miniAtmosfera Świąt Wielkanocnych udzieliła się naszym przedszkolakom, dlatego wyruszyły na warsztaty plastyczne do Domu Seniora Leonianum w Sikorzu.

Pod bacznym okiem pani prowadzącej wykonały wielkanocne zajączki. Było kreatywnie, wesoło, ale także aktywnie. Najmłodsi wykorzystały słoneczny dzień i zwiedziły przepiękny ogród tego urokliwego miejsca. Sami zobaczcie jak fajnie maluchy spędziły ten dzień.