Strona głównaAktualnościSzkolny wolontariat u przedszkolaków

Szkolny wolontariat u przedszkolaków

miniOj! To był dzień pełen wrażeń dla przedszkolaków z grupy 0b! Dziewczynki ze szkolnego wolontariatu (mając trochę wolnego) przyszły się z nimi pouczyć, no i oczywiście pobawić.

Miło było patrzeć na te relacje między maluchami, a najstarszymi uczniami w szkole. Najpierw praca w książkach, gdzie tematem przewodnim były zbliżające się święta, potem nauka ozdób wielkanocnych (króliczki i serwetkowy kwiat na talerz). A na koniec zabawa w postaci tańca - Just Dance. I tak miłe chwile szybko zleciały... tylko nie wiadomo dlaczego Sonia i Amelia były bardziej zmęczone niż przedszkolaki!