Strona głównaAktualności„Media społecznościowe - jak korzystać, by zachować szczęście”

„Media społecznościowe - jak korzystać, by zachować szczęście”

miniW dniu 18 marca 2024 r. uczniowie klasy 7a wzięli udział w zdalnej lekcji, w ramach projektu „Zdrowie zaklęte w książkach”, koordynowanego przez szkolną bibliotekę.

Siódmoklasiści wysłuchali wykładu dr Dariusza Drążkowskiego z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prelegent przygotował interesującą prezentację nt. „Media społecznościowe - jak korzystać, by zachować szczęście?”.

Spotkanie podkreśliło wpływ social mediów na nasze życie oraz zachęciło uczniów do refleksji nad własnym stosunkiem do mediów społecznościowych oraz do podjęcia działań mających na celu zwiększenie własnego dobrostanu psychicznego i emocjonalnego.