Strona głównaAktualnościEuropejski Dzień Logopedy

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Europejski Dzień Logopedy

miniW tym roku tematem przewodnim tego święta jest hasło: „Współpraca logopedów z innymi specjalistami”. Z tej okazji panie logopedki Magdalena Jankowska i Elżbieta Robakiewicz zorganizowały konkurs logopedyczny dla uczniów klas 0-3 oraz quiz logopedyczny dla uczniów z klas 4-8.

Zadania konkursowe polegały na prawidłowym nazwaniu wylosowanego obrazka (klasy 0a, 0b), oraz na przeczytaniu: wyrazu, zdania, łamańca językowego (klasy 1-3). Do zdobycia były punkty dla każdego ucznia, klasy z największą średnią zajęły 1, 2 i 3 miejsca, zdobywając puchary dla klasy, dyplomy, balony i cukierki. Uczniowie klas 4-8 odpowiadali na pytania z zakresu logopedii, prawidłowej mowy i wszystko co z tym związane, a pytania były trudne i podchwytliwe.

Starsi uczniowie zdobyli medale i imienne dyplomy. Konkurs jak i quiz logopedyczny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy wychowawcom za współpracę. Poniżej przedstawiamy fotorelację, tego co się działo w szkole przez cały ,,logopedyczny marcowy tydzień”, bo kto powiedział, że nie można świętować kilka dni? Wszakże mowa to niebywale ważna sprawa.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine