Strona głównaAktualnościIII miejsce Szkoły Podstawowej im. S. W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXIX Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny”

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

III miejsce Szkoły Podstawowej im. S. W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXIX Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny”

miniW sobotę 16.03.2024 uczniowie i uczennice z naszej szkoły wzięli udział w XXXIX Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny" zorganizowanym przez Oddział Miejski PTTK i SKTK-Globtrotters przy III LO im M. Dąbrowskiej w Płocku.

Dzieci i młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych stawili się na starcie rajdu w Maszewie Dużym przy ulicy Brwileńskiej o godz. 9.00 i wyruszyli na 12-to kilometrową wędrówkę, pod opieką przewodnika PTTK. Trasę rajdu poprowadzono na obszarze doskonale nam znanych Lasów Brwileńskich, a najważniejszy punkt postojowy wyznaczono w brwileńskiej leśniczówce.

Uczestnicy korzystając z sprzyjających warunków atmosferycznych po ponad trzygodzinnej wędrówce zameldowali się na mecie rajdu - III LO im. M. Dąbrowskiej przy ulicy Łukasiewicza. Organizatorzy przygotowali dla uczestników posiłek turystyczny i nagrodzili wszystkie uczestniczące w rajdzie drużyny.

Naszą szkołę reprezentowali uczennice i uczniowie z kl. VI b w składzie: Hanna Barankiewicz, Alicja Dworak, Antoni Boryczewski, Miłosz Borzuchowski, Antoni Dębski, Dominik Kalinowski, Roksana Kamińska, Zuzanna Kwasiborska, Remigiusz Leszczyński, Wojciech Marlęga, Szymon Trojanowski i opiekun p. Jacek Załęski.

W kategorii szkół podstawowych zostaliśmy sklasyfikowani na najniższym stopniu podium, otrzymaliśmy puchar i dyplom okolicznościowy.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine