Strona głównaAktualnościKonkurs retoryczny „Słowa mają moc. Używaj ich rozważnie!”

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Konkurs retoryczny „Słowa mają moc. Używaj ich rozważnie!”

konkurs retorycznyPodobnie jak w ubiegłym roku, 1 marca zostaliśmy zaproszeni do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Retorycznym przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie. Tegorocznej edycji przyświecało hasło: „Słowa mają moc. Używaj ich rozważnie!”.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: Lena Antczak z kl. 6b, Eryk Mrozowski, Agata Obrębska i Agata Szygoska z kl. 6c oraz Karol Chrobot z kl. 7a, których przygotowywała nauczycielka języka polskiego - W. Zaborowska. Zadaniem uczestników było samodzielne przygotowanie przemówienia na jeden z zaproponowanych tematów konkursowych i wygłoszenie swojej mowy przed jury i publicznością. Ocenie podlegały aspekty merytoryczne wypowiedzi oraz umiejętność sprostania wymaganiom gatunkowym przemówienia, liczyły się również: właściwa autoprezentacja, żywy kontakt z publicznością, a przede wszystkim charyzma!

Wszyscy nasi uczniowie wykazali się niewątpliwym talentem oratorskim, a drugie miejsce w kategorii klas VI – VIII zajął Karol Chrobot.

konkurs retoryczny

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine