Strona głównaAktualnościWycieczka do Parku Rozrywki Mandoria

Wycieczka do Parku Rozrywki Mandoria

432127308 1419502942029927 7579942357299134847 n14 marca 2024r. większość uczniów klas 4–6 naszej szkoły po raz drugi wybrała się na wycieczkę do największego całorocznego parku rozrywki w Polsce Mandoria w Rzgowie. Uczniowie, co widać na zdjęciach, bawili się wspaniale. Z ogromną chęcią i radością korzystali ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje park.

Mandoria to miasto przygód pełne atrakcji. Każda atrakcja ma swoją nazwę i historię związaną z Mandorią. Markant to dawny system transportu towarów, Barbakan chronił miasto przed otwartym morzem, a Latarnia Leonarda pomagała statkom bezpiecznie dotrzeć do portu. W Mandorii są też karuzele, olbrzymi małpi gaj, ogromna zjeżdżalnia, samochodziki i roller-coastery. Na terenie parku znajdują się również gry zręcznościowe z nagrodami, a Mandorianie organizują dodatkowe rozrywki, np. gry zespołowe. W Mandorii nie sposób się nudzić.

Zabawa była przednia. Wycieczka była wspaniałą i niezapomnianą przygodą dla wszystkich.

Chyba będziemy w naszej szkole kultywować tę nowo powstałą tradycję corocznego wyjazdu wiosennego. Widzimy się w Mandorii za rok?