Strona głównaArchiwum 2022-2023Pierwszaki w stolicy

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Pierwszaki w stolicy

mini17 maja uczniowie klas pierwszych wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Niestety, stolica przywitała ich deszczem, który cały czas towarzyszył podczas pobytu w mieście.

Po dotarciu na miejsce, pierwszaki zwiedzali warszawską Starówkę, Zamek Królewski oraz Kolumnę Zygmunta. Z dużym zaciekawieniem słuchali legend i bajek związanych z Warszawą oraz innych ciekawostek o historii miasta, które opowiadała pani Magdalena Świdzińska – pilot naszej wycieczki.

Po obiedzie był czas na zakup pamiątek i przejazd do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie wszyscy wjechali windą na taras widokowy na 30. piętrze na wysokość 114 m, skąd można było popatrzeć na niepowtarzalną panoramę Warszawy. Wjazd windą zajął zaledwie 19 sekund.

Ogromne emocje wzbudziło zwiedzanie PGE Stadionu Narodowego trasą „Piłkarskie emocje”, która skupiona jest na sportowym aspekcie areny. Z przewodnikiem, uczniowie weszli na trybuny, gdzie dowiedzieli się wielu ciekawostek. W czasie pobytu na Stadionie Narodowym odwiedzili przestrzenie, które każdy kibic musi zobaczyć na własne oczy. Obejrzeli strefę zawodniczą, z której piłkarze wychodzą na murawę oraz ich szatnie. Zobaczyli koszulki polskich piłkarzy oraz ich szafki, salę odnowy biologicznej oraz salę konferencyjną. Każdy zasiadł na miejscu przeznaczonym dla piłkarzy podczas udzielania wywiadu.

Wycieczkę należy uznać za udaną pomimo deszczowej pogody i dwugodzinnego opóźnienia, z którym wyjechaliśmy z Maszewa Dużego. Wszyscy byli trochę zmęczeni, ale zadowoleni, bo wycieczka była suuuuuuper!

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine