Strona głównaArchiwum 2022-2023Trzecioklasiści w Łodzi

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Trzecioklasiści w Łodzi

mini12 maja 2023r. uczniowie klas 3a i 3b wybrali się, wraz z opiekunami p. Krystyną Kucicką, p. Beatą Rękawek i p. Andżeliką Paradowską, na wycieczkę edukacyjną do Łodzi ph.: „Niezwykły świat”. 

Wszystkich zachwyciło Orientarium ZOO, a zwłaszcza kąpiel słoni. Ten najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo-Wschodniej zajmuje wraz

z wybiegami i wolierami powierzchnię prawie 10 boisk piłkarskich.

Zwiedzanie Muzeum Miasta Łodzi (Pałac Poznańskich) przyniosło niezapomniane chwile. Jest to jedno z najciekawszych łódzkich muzeów i znajduje się w reprezentacyjnej rezydencji wybudowanej dla rodziny jednego z najzamożniejszych fabrykantów XIX- wiecznej Łodzi.

Spacer po ogrodzie Palmiarni, które gromadzą kolekcje roślin szklarniowych Ogrodu Botanicznego pozwolił odpocząć w liczącym około 2400 niezwykłych gatunków i odmian roślin pochodzących z ponad 139 rodzin botanicznych.

Wszyscy, zadowoleni z wycieczki i pełni pozytywnych emocji, wrócili do domów.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine