Strona głównaArchiwum 2022-2023XLVI Rajd „Do miejsc Pamięci Narodowej”

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

XLVI Rajd „Do miejsc Pamięci Narodowej”

miniW sobotę 22.04.2023 uczniowie i uczennice z klasy V b wzięli udział w XLVI Rajdzie Ekologicznym "Do miejsc Pamięci Narodowej" zorganizowanym przez płocki Oddział Miejski PTTK i Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku.

Dzieci i młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych stawili się o godz. 9.00 na starcie rajdu – przed gmachem płockiego Odwachu przy placu Narutowicza i wyruszyli na siedmiokilometrową wędrówkę, pod opieką przewodnika PTTK. Trasę wytyczoną na obszarze miasta Płocka pokonaliśmy w czasie dwóch godzin i tuż po godzinie 11.00 zameldowaliśmy się na mecie rajdu Zespole Szkół im. L. Bergerowej w Płocku-Górach. Organizatorzy przygotowali dla uczestników nie lada atrakcje m.in. posiłek turystyczny (grochówka z pieczywem), stoiska prezentujące historię i teraźniejszość szkoły, rozwiązywanie krzyżówki o tematyce historyczno-przyrodniczo-turystycznej, rywalizację w mikście sprawnościowym.

Naszą szkołę reprezentowali: Lena Antczak, Hanna Barankiewicz, Wiktoria Bornińska, Miłosz Borzuchowski, Klaudia Gawinowska, Dominik Kalinowski, Roksana Kamińska, Remigiusz Leszczyński, Alicja Malinowska, Wojciech Marlęga i opiekun p. Jacek Załęski.

Za udział w rajdzie otrzymaliśmy puchar i dyplom okolicznościowy.

Rada Rodziców klasy V b ufundowała również dla dzieci słodkie upominki.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine