Strona głównaAktualnościWycieczka do Mandorii

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Wycieczka do Mandorii

miniWe wtorek 14 marca 2023 uczniowie klas IV-VI wraz z panią dyrektor, wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią. W Mieście Przygód atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem.

To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki. W Mandorii czekały na uczniów wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami, gigantyczne zjeżdżalnia, szalupy, strzelnica i wiele innych atrakcji.

Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie przyznali, że jest to coś więcej niż zwykłe wesołe miasteczko bądź park z przejażdżkami. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Przyniosła wiele wrażeń i niesamowitych emocji.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine