Strona głównaAktualności"Herbatka dla Seniora"

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

"Herbatka dla Seniora"

miniNadszedł również czas podsumowania akcji prowadzonej w ramach międzynarodowego projektu czytelniczego „Magiczna moc bajek”. Najmłodsze dzieci wraz rodzicami oraz nauczycielami włączyli się w zbiórkę herbat pod hasłem "Herbatka dla Seniora". Jej celem było obdarowanie najbliższego naszemu sercu DPS w Brwilnie.

Cała zbiórka dzięki naszej społeczności szkolnej przeszła najśmielsze oczekiwania. Dzieci dla każdego z Seniorów wykonały imienne kartki z życzeniami. W podziękowaniu Pracownicy DPS oraz przemiła Pani Basia odwiedzili naszą szkołę, zabierając ze sobą marionetkę Lolka, który wprowadził dzieci w świat literatury i wiersza Juliana Tuwima, pt.: " Lokomotywa", czytanego najmłodszym dzieciom przez Panią Basię.

Dziękujemy wszystkim osobom, które były zaangażowane w tą akcję. To był wyjątkowy dzień, który sprawił, że na ustach naszych i najmłodszych dzieci zagościł uśmiech.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine