Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Konkurs Retoryczny

IMG 6476 2W dniu 1.02.2023 roku w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Retorycznego. Z naszej szkoły wzięło w nim udział czworo uczniów pod opieką W. Zaborowskiej, która przygotowywała ich do konkursu.

Zadanie polegało na wygłoszeniu wcześniej przygotowanego przemówienia na jeden z tematów zaproponowanych przez organizatora, dotyczących współczesnych problemów młodzieży. Wymagało to wykazania się nie tylko umiejętnością formułowania wypowiedzi zgodnie z obowiązującą formą przemówienia, ale także umiejętnością przekonującej prezentacji tekstu.

Nasi uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali. W kategorii klas IV-V trzecie miejsce zajęła Lena Antczak z klasy 5b. W kategorii wiekowej klas VI-VIII wszystkie nagrody powędrowały do uczniów z Maszewa. Pierwsze miejsce zajął Piotr Maciakiewicz z klasy 8b, drugie - Karol Chrobot z 6a, a trzecie - Zuzanna Witkowska z 8b. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine