Brak wolnych miejsc na półkolonie

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

plakat0523

I Mini Mundial

60We are the champions!!! All of us! Tak można podsumować I Mini Mundial Szkoły Podstawowej im. Stanisława Władysława Reymonta w Maszewie Dużym. Trwające miesiąc rozgrywki były emocjonującą atrakcją, ale i nauką sportowych zasad.

Zgłoszeni do turnieju uczniowie oraz nauczyciele – organizatorzy p. Łukasz Rakowski i p. Piotr Lewicki podczas przerw szkolnych stawali do piłkarskich pojedynków wzbudzając wśród innych „piłkarskiego ducha walki”. Wszyscy czekali jednak na ten wielki dzień!

Od kilku dni trwały intensywne przygotowania organizacyjne. Zasady dystrybucji biletów, oprawa multimedialna, no i oczywiście przygotowanie pucharów i medali. Od rana trwało „mundialowe” szaleństwo, uczniowie tworzyli flagi swoich faworytów i malowali twarze w barwy flag.

O 9.40 do piłkarskiej rozgrywki stanęły dwie drużyny Meksyk: Marcel Kwiatkowski i Antoni Żuk oraz Hiszpania: Ksawery i Oliwier Ceglińscy. Spotkanie poprowadził gość specjalny, licencjonowany sędzia piłki nożnej p. Łukasz Matlęga. Trybuny oszalały, flagi, kolorowe bibuły wzbiły się prawie pod sufit hali. Skoncentrowane drużyny skupione jak przystało na mistrzów dawały popis zręczności. Atmosfera godna mistrzostw świata, żadnych zakłóceń ze strony kibiców, śpiew i pełne zaangażowanie w doping i zagrzewanie do walki.

Po ponad godzinnym pojedynku wygrała drużyna Hiszpanii!!!!!! Brawo! Na koniec uroczyste wręczenie pucharów i medali, osobiście dekoracji dokonała dyrektor szkoły p. Monika Prusaczyk. W tym niesamowitym wydarzeniu wszyscy zostaliśmy zwycięzcami gry fair play, wiele osób bardziej się zaprzyjaźniło, inni dopiero się poznali. O to chodzi! My jesteśmy jedną, wielką rodziną, także sportową.

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine