Strona głównaAktualnościPrzedszkolaki odwiedziły Aeroklub i strażaków

Przedszkolaki odwiedziły Aeroklub i strażaków

miniTo już ostatnia wycieczka przedszkolaków w bieżącym roku szkolnym. Dzieci zwiedziły Areoklub Ziemi Mazowieckiej oraz Państwową Straż Pożarną w Płocku.

Szczególne podziękowania należą się pracownikom tych instytucji, a szczególnie Panu Tomaszowi Siołek oraz Panu Mariuszowi Blejzon za bezinteresowne zaangażowanie, prelekcje, pokazy dzieciom podniebnego sprzętu oraz specyfiki zawodu pracy strażaka. Zapraszamy na fotorelację.