Strona głównaAktualnościZakończenie roku szkolnego klas trzecich

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

mini24 czerwca 2022 r. to był dzień pełen emocji, gdzie radość z nadchodzących wakacji mieszała się ze smutkiem rozstania. Rozstania podwójnego. Tego dnia bowiem klasy trzecie pożegnały swoje wychowawczynie: kl. 3a – P. Maria Fortas, kl.3b – P. Małgorzata Matyaszek i kl. 3c – P. Wioleta Smolińska.

Trzecioklasiści żegnali się z I etapem edukacji wierszami, podziękowaniami i piosenkami. Było uroczyście i wzruszająco. Dzieci pożegnały także swoją Panią Dyrektor, która odchodzi na emeryturę. Pięknymi słowami w imieniu Małego Samorządu Uczniowskiego podziękowania złożyli: Zosia Nowak 3a, Piotr Ciarkowski 3b i Sebastian Lewandowski 3c.

Trzecioklasistom życzymy pięknych, beztroskich, radosnych wakacji oraz samych sukcesów w kolejnych latach nauki. Powodzenia w IV klasie!

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine