Strona głównaAktualnościZakończenie roku szkolnego klas trzecich

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

mini24 czerwca 2022 r. to był dzień pełen emocji, gdzie radość z nadchodzących wakacji mieszała się ze smutkiem rozstania. Rozstania podwójnego. Tego dnia bowiem klasy trzecie pożegnały swoje wychowawczynie: kl. 3a – P. Maria Fortas, kl.3b – P. Małgorzata Matyaszek i kl. 3c – P. Wioleta Smolińska.

Trzecioklasiści żegnali się z I etapem edukacji wierszami, podziękowaniami i piosenkami. Było uroczyście i wzruszająco. Dzieci pożegnały także swoją Panią Dyrektor, która odchodzi na emeryturę. Pięknymi słowami w imieniu Małego Samorządu Uczniowskiego podziękowania złożyli: Zosia Nowak 3a, Piotr Ciarkowski 3b i Sebastian Lewandowski 3c.

Trzecioklasistom życzymy pięknych, beztroskich, radosnych wakacji oraz samych sukcesów w kolejnych latach nauki. Powodzenia w IV klasie!