Strona głównaArchiwum 2022-2023Zakończenie roku szkolnego

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Przypominamy, że roczna kwota składki wynosi 50zł na pierwsze dziecko i 20zł na drugie dziecko. Rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660 (Bank Pekao S.A.). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Zakończenie roku szkolnego

miniDzisiejsza uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 miała dla nas wyjątkowy i szczególny charakter. Żegnaliśmy nie tylko absolwentów, ale i naszą Panią Dyrektor Małgorzatę Bartos-Piątkowską, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Przez 14 lat wspanialej działalności na rzecz szkoły, szczególnie uczniów i całej społeczności szkolnej, a także współpracy z Urządem Gminy Stara Biała Pani Dyrektor wdrożyła wiele nowoczesnych metod pracy nauczycielskiej, wiele innowacji z zakresu planu daltońskiego oraz budzącej się szkoły co spowodowało unowocześnienie edukacji w naszej szkole.

Poprzez inspirację Pani Dyrektor, Rada pedagogiczna przez ustawiczne szkolenia zdobywała nowe kwalifikacje na wielu płaszczyznach, m.in. z myślenia krytycznego, multimedialnych lekcji cyfrowych. Nauczyciele wraz z uczniami mieli okazję brać udział w wielu projektach edukacyjnych, innowacjach pedagogicznych. Szkoła rozkwitła na dobre, w swoich działaniach podkreślając budowanie dobrych relacji, współpracę między uczniami i ich dążenie do samodzielności.

Panią Dyrektor (chociaż swoje obowiązki będzie pełniła jeszcze do końca sierpnia), pożegnali uczniowie małego samorządu klas I-III, Samorząd Uczniowski klas IV-VIII, Wójt Gminy Stara Biała Pan Sławomir Wawrzyński, ks. Proboszcz Witold Zembrzuski, Pani Bożena Lemańska - przedstawicielka Brudzenskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej (szkolna pielęgniarka) oraz cała Rada Pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi. Wczoraj także, nasze przedszkolaki.

Dzisiaj towarzyszyło nam wiele wspomnień i wzruszeń. Mamy jednak nadzieję, ze Pani Dyrektor dalej będzie nas wspierać w naszej pracy nauczycielskiej.

 

gminabip  men     kur 

efs 

mdjo

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine