Strona głównaAktualnościWycieczka do Muzeum Spichlerz

Wycieczka do Muzeum Spichlerz

miniUczniowie klasy 1c świętowali zbliżające się zakończenie roku szkolnego na wycieczce do muzeum Spichlerz w Płocku oraz przy wspólnym obiedzie w pizzerii Laguna.

Podczas lekcji muzealnej wysłuchali bardzo ciekawej opowieści o tradycjach i zwyczajach Mazowsza. W nagrodę za pełną skupienia postawę, na koniec zajęć, dzieci wstąpiły do nieba oraz obejrzały piekielne czeluści piekieł.

Po tej emocjonującej lekcji dzieci z apetytem zjadły pyszny obiad. Znalazła się nawet chwilka na ulubiony deser.