Strona głównaAktualnościPrzedszkolaki w zoo

Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

 

 

Przedszkolaki w zoo

miniWycieczka do płockiego ZOO była ciekawą przygodą dla naszych przedszkolaków. Po pierwsze dlatego, że dzieci miały okazję wzbogacić wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata oraz zapoznać się z warunkami życia mieszkańców ZOO, a po drugie była to pierwsza przedszkolna wycieczka naszych maluchów.

Dzieci zapoznały się z wieloma gatunkami zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Żyrafy, surykatki i kangury te zwierzęta skradły serca dzieci. Szczególnie spodobało się karmienie słoni… ileż było radości widząc znikające jabłka w pyskach tych ogromnych zwierząt. W akwarium natomiast przenieśliśmy się w podwodne głębiny, różnorodne gatunki ryb z całego świata… dzieci były zachwycone. Przedszkolaki odwiedziły także mini zoo i mieszkające tam kózki. To jedyne miejsce w Ogrodzie, gdzie dzieci mogły karmić i głaskać zwierzęta. Na szczęście kózki były najedzone i nie skubały ubrań naszych przedszkolaków.

Po zwiedzaniu przyszedł czas na krótki odpoczynek ze słodkim lodem w ręku oraz zakup drobnych pamiątek. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia i upału dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine