Strona głównaAktualnościKonkurs matematyczny ,,Matematyka Królową Nauk”

Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

Konkurs matematyczny ,,Matematyka Królową Nauk”

201792489 303817531472533 1350505284684554085 nDnia 20 maja 2021 roku odbył się szkolny konkurs matematyczny ,,Matematyka królową nauk” dla uczniów z klas II i III szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 25 najlepszych uczniów z tych klas.

Zadania były trudne i wymagały skupienia, liczenia, logicznego myślenia i dużej wiedzy. Konkurs został zorganizowany i przygotowany przez nauczycielki: Marię Fortas, Krystynę Kucicką oraz Elżbietę Robakiewicz. Nagrodami za I, II i III miejsca były: gry planszowe ,,Europa”, gry zręcznościowe ,,Krzesełka”, drewniane gry zręcznościowe oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy dostali dyplomy za udział w konkursie oraz kolorowe długopisy. Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców. Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Maksymilian Sochacki kl. II c