Strona głównaAktualnościKlasy czwarte w brwileńskiej leśniczówce

Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

Klasy czwarte w brwileńskiej leśniczówce

miniW piątek, 11 czerwca, klasy czwarte spędziły aktywny i intensywny dzień w leśniczówce w Brwilnie.

Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Najpierw był polski: spotkanie z "Dyziem marzycielem" i podążanie za własnymi fantazjami... Potem coś dla ciała: kiełbaski z grilla lub inne smakołyki. Po chwili odpoczynku przyszedł czas na integrację, wspólne zabawy, gry i rozmowy. Następnie pan Lewicki skłonił nas do wysiłku matematyczno-przyrodniczego: zaznaczanie trasy wędrówki na mapce, mierzenie długości, obliczanie z wykorzystaniem skali. Na koniec pan Rakowski zaprosił uczniów do rozgrywek w cztery ognie.

Pogoda dopisała, więc z pewnością dzieciaki będą mile wspominać to wyjście.