Strona głównaAktualnościDzień Ziemi w przedszkolu

Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

Dzień Ziemi w przedszkolu

mini22 kwietnia to bardzo szczególna data w kalendarzu imprez przedszkolnych. Tego dnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy oraz o otaczającej nas przyrodzie.

Przedszkolaki z grup 0a i 0b, także świętowały ten wyjątkowy dzień, dlatego odcienie zieleni zagościły w salach przedszkolnych.

Dzieci wiedzą jak żyć ekologicznie. Słowa segregacja, recykling, makulatura nie są im obce. Maluchy przypomniały sobie segregacje śmieci, potrzebę oszczędzania wody oraz energii słonecznej. Wiedzą jak pomóc naszej planecie, by była: zdrowa, piękna i czysta.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć.