Strona głównaAktualnościŚwiąteczne dary

Wszystkim dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

 

 

Świąteczne dary

sercePrzed świętami Wielkiej Nocy przekazaliśmy świąteczne paczki dla podopiecznych Stowarzyszenia Miłosierdzie i Miłość, którymi na co dzień opiekują się Mariawici.

Dary, w których znajdowały się rozmaite świąteczne przysmaki, kosmetyki i inne artykuły, a także własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami - dla każdego Podopiecznego, udało się zebrać i przekazać potrzebującym, dzięki pomocy i wielkiemu sercu naszych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców Maszewa. Dzięki temu, że do akcji przyłączyły się również zaprzyjaźnione wolontariuszki, udało się podarować także ogrom środków chemicznych, środków higienicznych, ręczniki, jedzenie, słodycze, kawy i herbaty, które wydawane są najbardziej potrzebującym razem z posiłkami. Dużym wsparciem był zakup nowej pralki, z której na co dzień będą korzystali Podopieczni ośrodka.

„To już drugie święta, kiedy szkoła w Maszewie przekazała nam różne dary, w tym paczki dla naszych Podopiecznych i własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami - dla każdego. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą pomoc.”

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine